مصاحبه دکتری سال 1399

تصویر webmaster

داوطلبان گرامی برای دریافت کارت ورود به جلسه به سایت  مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه نمائید

لینک ورود به سامانه مجازی : سامانه مجازی دانشگاه آزاد اسلامی

ضمن عرض خیر مقدم و آرزوی توفیق برای داوطلبان گرامی آزمون دکتری۹۹، بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند مصاحبه دکتری از شنبه ۵ مهر ماه تا ۱۶ مهرماه در واحدهای زاهدان، زابل ، ایرانشهر و چابهار و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

موارد قابل توجه داوطلبان عزیز:

داوطلبان جهت انجام مصاحبه مجازی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی (ماسک، دستکش و ...) ملزم به حضور در واحدهای دانشگاهی که از قبل توسط ایشان مشخص گردیده می باشند. احراز هویت داوطلبان صرفا با ارایه کارت ملی جدید و قدیم و یا شناسنامه جدید داوطلب امکان پذیر بوده و داوطلبان باید این مدارک را به همراه داشته باشند. بدیهی است بدون داشتن این مدارک امکان برگزاری مصاحبه وجود ندارد.

داوطلبان حق همراه داشتن نلفن همراه و ابزارهای ارتباطی با شبکه اینترنت در جلسه مصاحبه را نخواهند داشت.

داوطلبان باید دفترچه راهنما و فایل تصویری سامانه مصاحبه به منظور آشنایی با نحوه و چگونگی برگزاری مصاحبه دوره دکتری را دریافت و مطالعه نمایند.

داوطلبان موظفند نیم ساعت قبل از زمان اعلام شده جهت انجام امور اداری از قبیل احرازهویت و ... در واحد دانشگاهی محل آزمون خود حضور بهم رسانده و در صورت عدم حضور در زمان مقرر، صرفا در صورت صلاحدید و امکان برنامه ریزی توسط مدیر جلسه آزمون مصاحبه، داوطلب مذکور تا پایان همان روز فرصت دارد تا جهت انجام مصاحبه به واحد دانشگاهی محل آزمون خود مراجعه و مصاحبه خود را انجام دهد.

آدرس محل برگزاری مصاحبه دکتری واحد ایرانشهر:

ایرانشهر -بلوار سردار شهید ولی فتح مرادی - سایت جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایرانشهر - ساختمان آموزشی - طبقه همکف

رده‌بندی: